ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ЕНЕРГЕТИКА

Дата: 22.12.2021 09:24

Шановні працівники та ветерани енергетичної галузі! Дозвольте привітати вас з нагоди професійного свята – Дня енергетика.

Тяжко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Немає сумніву у тому, що від чітко організованого робочого процесу кожного з вас – від електромонтера до керівника вищого рангу роботи – залежить надійне забезпечення електричною енергією наших споживачів.

Без електричної енергії в світі немає життя, а відтак неможливо уявити собі людське буття чи розвиток будь-якої галузі народного господарства без електричної енергії, яку своєю наполегливою доносять енергетики до кожної людини, кожного підприємства.

Вдячний працівникам цієї галузі за сумлінну та наполегливу працю задля забезпечення повсякденних потреб жителів нашої громади.

Бажаю енергетикам безаварійної роботи, впевненості в завтрашньому дні, міцного здоров’я, добра, успіхів та благополуччя!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК