ДІТИ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ УЛАШАНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ СОЛОДКІ ПОДАРУНКИ НАПЕРЕДОДНІ НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИХ СВЯТ

Дата: 28.12.2021 10:41

Новорічно-різдвяні свята – час веселощів, розваг і подарунків, найщасливіша пора для усіх дітлахів. Особливо у такий час хочеться огорнути гарним настроєм, принести пригоршню свята й радощів у непрості будні дітям пільгових категорій.

З нагоди новорічно-різдвяних свят за ініціативи сільського голови Миколи Гизимчука, виконавчого комітету та депутатського корпусу Улашанівської сільської ради 71 дитині пільгових категорій – дітям з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітям, позбавленим батьківського піклування та дітям-сиротам були вручені солодкі подарунки.