ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРА

Дата: 29.12.2021 10:22

27 грудня свій гарний життєвий 85 річним ювілей зустрів житель села Марачівки - Іван Францович СТІНСЬКИЙ!

Іван Францович всю свою трудову діяльність провів в колгоспі на різних роботах, також працював на птахофермі в с.Марачівка охоронником.

Разом з дружиною Валентиною Павлівною, яка, на жаль, відійшла у вічність,   виростили та виховали 6 дітей - 2 сини Володимира, який теж відійшов у вічність і Петра, а також 4 доньок - Марію, Людмилу, Ганну та Тетяну, яка теж, на жаль, відійшла у вічність. На сьогодні Іван Францович щедрий на онуків, яких у нього 12 та правнуків 17.

Староста Марачівського старостинського округу Ілона Шеренгівська особисто та від імені сільського голови Улашанівської сільської ради Миколи Гизимчука щиро привітала ювіляра.

Шановний Іване Францовичу!

Щиросердечно Вітаємо Вас з життєвим 85 річним ювілеєм!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, великого земного щастя,благополуччя,
достатку, добра, злагоди, любові.

Хай Бог і доля дарують Вам неповторні миттєвості, а зірки віщують добре, прекрасне, щоб поруч з Вами були ті хто милий і дорогий серцю.
Нехай кожен день Вашого життя буде повним сонця та добрих надій, а сторінки  життя прикрашають пошана, повага і вдячність.

З ювілеєм!