A A A K K K
для людей із порушенням зору
Улашанівська територіальна громада
Хмельницька область, Шепетівський район

ШЕПЕТІВСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ: Діяльність Шепетівської окружної прокуратури з місцем дислокації у м.Славута щодо особистого прийому громадян, розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації у 2021 році

Дата: 11.01.2022 13:34
Кількість переглядів: 194

 

 

         Відповідно до cтатті 1 Закону України «Про звернення громадян» громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

       Особи, які не є громадянами України і законно знаходяться на її території, мають таке ж право на подання звернення, як і громадяни України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами.

        Статею 5 Закону визначено, що звернення може бути усним чи письмовим.

       Усне звернення викладається громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку через визначені контактні центри, телефонні "гарячі лінії" та записується (реєструється) посадовою особою.

       Письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

        Розгляд звернень і запитів та особистий прийом громадян в органах прокуратури здійснюється на принципах законності, об’єктивності, всебічності, неупередженості, своєчасності, недопущення дискримінації за будь-якими ознаками, заборони переслідування за подання звернення, неухильного дотримання вимог професійної етики та поведінки прокурорів.  

        У Шепетівській окружній прокуратурі з місцем дислокації в м.Славута створені усі необхідні умови для своєчасного прийому, реєстрації та розгляду звернень громадян.

        Упродовж 2021 року до окружної прокуратури з місцем дислокації в м.Славута надійшло 76 звернень громадян, що на 42 менше, ніж у 2020 році (118).

        За результатами розгляду звернень, що надійшли на адресу окружної прокуратури, прокурорами окружної прокуратури вирішено 42 звернення, 34 звернення скеровано для вирішення в інші відомства

        З числа вирішених звернень 32 стосувалися питань досудового розслідування.

        В інші відомства скеровано 34 звернення, що становить 44,7%  від загальної кількості звернень.

        Значна частина звернень громадян направлена до відділення поліції № 1 Шеретівського РУП ГУНП в Хмельницькій області, у зв’язку з тим, що обставини викладені у зверненнях стосувались питань, віднесених до компетенції органів Національної поліції.

        З числа звернень, що надійшли до прокуратури за вказаний період, в порядку ст.5 Закону України «Про звернення громадян» звернення заявникам не поверталися, без розгляду не залишалися.

       Упродовж 2021 року до Шепетівської окружної прокуратури з місцем дислокації  в м. Славута запити на інформацію не надходили.

 

Прокурор Шепетівської

окружної прокуратури                                                                          Тетяна БОНДАРУК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь