ПРИВІТАННЯ З ВОДОХРЕЩЕМ

Дата: 19.01.2022 10:27

Шановна громадо!

Прийміть щирі вітання зі світлим святом Водохреща!

19 січня увесь православний світ відзначає велике християнське свято — Богоявлення Господнє, Водохреща, яке завершує цикл новорічно – різдвяних свят!

Свято Водохреща завжди було для українського народу джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.

Освячена вода цього дня набуває могутньої сили, дарує здоров’я, наснагу та довголіття. Тож від щирого серця бажаємо гармонії, миру, злагоди і любові. Нехай освячена Йорданська вода зробить усіх нас здоровими та дужими, очистить душі від тривог і негараздів. Нехай помисли кожного з нас будуть світлими, а вчинки – благородними!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради