ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 22.01.2022 09:09

Шановні жителі Улашанівської територіальної громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України – великого національного свята, яке започаткувало шлях українського народу до об’єднання земель і регіонів в єдину державу!

Воля людей, проголошена на площі Святої Софії, стала силою, яка привела нас до незалежності у 1991 році. Саме з 22 січня 1919 року розпочалося відродження єдиної Української державності.

Ми з вдячністю згадуємо тих, хто в усі часи боровся за єдність та цілісність української держави, хто допоміг зберегти її волю, духовну спадщину та незалежність.

Дорогі земляки! Від працівників виконавчого комітету, депутатського корпусу Улашанівської сільської ради та від себе особисто щиро вітаю вас з нагоди Дня соборності України! Бажаю вам щастя, здоров’я, миру, добробуту,  злагоди та глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК