ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ
Учора, 27 січня, відсвяткувала свій 80-ти річний ювілей жителька с.Улашанівка Валентина Петрівна СТЕФАНОВА.
Валентина Петрівна народилась в селі Киликиїв Славутського району в сім'ї колгоспників. Після одруження переїхала до с.Улашанівка, де проживає і по даний час. Зі своїм, нині покійним чоловіком, народили та виростили четверо синів, має семеро онуків та четверо правнуків.
До виходу на пенсію працювала в колгоспі імені "Чапаєва" с.Улашанівка (тепер СГК "Улашанівський").
Валентина Петрівна - жінка-трудівниця. Вона має чудовий голос, неодноразово приймала та приймає активну участь у різних заходах, які проводяться на території села. Користується авторитетом та повагою серед жителів села.
За дорученням сільського голови Миколи Гизимчука, ювілярку привітали секретар сільської ради Лариса Мазур, діловод відділу загальної і організаційної роботи Валентина Семенчук та депутат сільської ради Петро Семенчук.
Шановна Валентино Петрівно!
Вітаємо Вас з 80-річчям! Бажаємо добрих днів і посмішок, щасливих подій і миттєвостей, радісних звісток і свят. Нехай усі Ваші дні наповнені будуть любов'ю рідних, удачею життя, приємними клопотами, прекрасним самопочуттям і оптимістичним настроєм. Всіх благ Вам і гармонії душі!