Щорічно, 2 лютого, відзначається Всесвітній день водно-болотних угідь

Дата: 02.02.2022 15:58

Відзначення цього дня приурочено до підписання світовою спільнотою 2 лютого 1971 року у місті Рамсар (Іран) міжнародної угоди – Конвенції з водно-болотних угідь міжнародного значення, яка мала на меті зберегти водно-болотні угіддя як середовище для водоплавних птахів та збереження і раціонального використання цих угідь шляхом місцевих, регіональних і національних дій та міжнародної співпраці, які будуть складовою збалансованого розвитку світу.

З нагоди відзначення цієї важливої дати, співробітники Національного природного парку «Мале Полісся» спільно з працівниками КЗ «Публічна бібліотека Улашанівської сільської ради» створили виставку інформаційних матеріалів «Водно-болотні угіддя на користь людям і природі» з метою донесення інформації до жителів Улашанівської громади про неоціненну роль водно-болотних угідь.