Привітали ювіляра

Дата: 04.02.2022 14:03

Учора, 03 лютого, свій славний 85-річний ювілей відзначає житель села Улашанівка – Володимир Павлович РИБЧИНСЬКИЙ.

За дорученням сільського голови Миколи Гизимчука,  секретар сільської ради Лариса Мазур та діловод Валентина Семенчук від душі привітали ювіляра з цією знаменною датою.

Народився Володимир Павлович в селі Улашанівка,  де проживає і по даний час,   працював на різних роботах спочатку в колгоспі імені «Чапаєва» (нині - СГК «Улашанівський»), а потім - в райсільгосптехніці звідки і пішов на заслужений відпочинок.

Разом із дружиною Ніною Андріївною народили та виховали двоє дочок, діждались двох онуків та двох правнуків. Хоч діти живуть  і далеко від батьків - за кордоном, але, все ж таки, їх навідують. Володимир Павлович з дружиною  перебуваючи  в зрілому віці  займаються невеличким господарством.

Шановний ювіляре!

Бажаємо Вам перш за все міцного здоров’я, людського щастя, достатку в родині та довгих років життя.