ПРИВІТАЛИ З ПОВАЖНИМ ЮВІЛЕЄМ

Дата: 09.02.2022 09:00

Днями свій поважний життєвий 90-річний ювілей відзначила жителька села Марачівка - Антоніна Іванівна ГАРБАР.

Антоніна Іванівна народилася в багатодітній сім'ї, де була другою дитиною з десяти. З дитинства допомагала батькам виховувати менших братів та сестер. Працювала в колгоспі на різних роботах, звідки і вийшла на заслужений відпочинок. Вдова. Чоловік Володимир Архипович відійшов у вічність. Антоніна Іванівна одинока і обслуговується соціальним працівником.

За дорученням сільського голови Миколи Гизимчука, староста Марачівського старостинського округу Ілона Шеренгівська привітала ювілярку та вручила подарунок.

Бажаємо Антоніні Іванівні у свої 90 років бути оптимістом, не сумувати, намагатися не хворіти і не старіти, для молоді служити прикладом того, як можна дожити до такого поважного віку в доброму здоров'ї та гарній пам'яті.