ПРИВІТАЛИ З ПОВАЖНИМ ЖИТТЄВИМ ЮВІЛЕЄМ

Дата: 09.02.2022 14:05

Сьогодні, 9 лютого, свій гарний життєвий 90-річний ювілей відсвяткувала жителька села Жуків – Ульяна Андріївна ЗАВІШАЛЬНА!

За дорученням сільського голови Миколи Гизимчука староста Жуківського старостинського округу Андрій Ткачук та діловод Неля Щавінська від усієї душі привітали ювілярку.

Ульяна Андріївна – добра, працьовита жінка. Нелегка доля випала на життя цієї жінки, але не зважаючи на труднощі, виростила чотирьох дітей, які подарували бабусі семеро онуків і семеро правнуків. Працювала на різних роботах у колгоспі.

Шановна Ульяно Андріївно!

Від щирого серця вітаємо з цією чудовою датою, з 90-річчям! Хочу побажати вам ні про що не сумувати, ні хвилини не нудьгувати, завжди відчувати підтримку близьких і любов всієї родини. Здоров’я вам, всіх добрих благ, внутрішнього спокою і невгамовної мелодії щастя.

З ювілеєм!