ПРИВІТАЛИ З ПОВАЖНИМ ЮВІЛЕЄМ

Дата: 14.02.2022 11:50

12 лютого гарний життєвий 90-річний ювілей зустріла жителька села Бачманівка - Тетяна Федотівна ПОЧЕКЕТА.

Всю свою трудову діяльність Тетяна Федотівна пропрацювала в колгоспі на різних роботах. Разом з чоловіком Почекетою Миколою Семеновичем, який, на жаль, трагічно загинув в молодому віці, виростили та виховали п'ятеро дітей - три доньки Тамару, Ніну, Світлану та двоє синів Андрія та Леоніда. Леонід, на жаль, відійшов у вічність.

Тетяна Федотівна має 7 онуків та 9 правнуків.

За дорученням сільського голови Миколи Гизимчука, староста Ілона Шеренгівська привітала ювілярку в телефонному режимі, так як вона перебуває у доньки Тамари в міті Славута.

Шановна Тетяно Федотівно!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, великого земного щастя, благополуччя, достатку, добра, злагоди і любові.

Хай Бог і доля дарують Вам неповторні миттєвості, а зірки віщують добре, прекрасне, щоб поруч з Вами були ті, хто милий і дорогий серцю.

Щоб підгрунтям подальшого щасливого життя були міцне здоров'я, серце сповнене любові та добра. Родинна злагода і добробут, зборов'я усіх членів родини хай забезпечить Вам душевний спокій та гарний настрій, а діти, внуки та правнуки додадуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.

З ювілеєм!