ВІДБУДЕТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ П'ЯТНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 16.02.2022 11:44

Завтра, 17 лютого, о 10.00 год в приміщенні громадської приймальні  відбудеться пленарне  засідання позачергової п'ятнадцятої сесії Улашанівської сільської ради.
О 9.30 год - засідання постійної комісії з питань комунальної власності, землеустрою та природокористування,  транспорту, будівництва і житлово-'комунального господарства.

Порядок денний

Орієнтовний перелік питань, що пропонується для розгляду на позачерговій п’ятнадцятій сесії Улашанівської сільської ради 17.02.2022 року

1. Про дискваліфікацію переможця земельних торгів СФГ «Віта».
  2. Про дискваліфікацію переможця земельних торгів СФГ «Мендрик А.О.».

Інформує: Гончаренко  Ірина -головний спеціаліст, інженер землевпорядник  відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлового-комунального господарства.

Різне.