ІНСТРУКТОРАМИ ГО «ПОЛІСЬКА СІЧ» ПРОВЕДЕНО ІНСТРУКТОРСЬКО-МЕТОДИЧНІ НАВЧАННЯ У ЖУКІВСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ УЛАШАНІВСЬКОЇ ТГ

Дата: 19.02.2022 18:03

Сьогодні, 19 лютого, спільними силами депутата Шепетівської районної ради від Улашанівської громади Федора Савицького, інструкторів ГО «Поліська Січ», Громадського формування «Жуківський курінь» та представників Жуківського старостинського округу проведено інструкторсько-методичні навчання для  жителів Жукова та навколишніх сіл.

Зокрема, інструктори продемонстрували основи парамедицини, ознайомили зі зразками новітньої стрілецької зброї та технікою поводження з нею, а також діями населення під час надзвичайних ситуацій, комплектування тривожного наплічника.