ЗВЕРНЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2022 09:15

Шановні жителі Улашанівської громади!

Сьогодні пам’ятний та скорботний день для кожного українця – День Героїв Небесної Сотні!

Історія нашої держави, на жаль, мала багато трагічних періодів, коли свобода, гідність, честь, та й сам факт існування українського народу опинявся під загрозою. На хвилі патріотизму поставали найкращі сини і дочки України, які захищали свої землі, свою державу, своїх співвітчизників навіть ціною власного життя.

Український народ вийшов на Майдан Незалежності, щоб змінити життя на краще, мати змогу вільно обирати та жити у європейській, правовій державі.? Саме 20 лютого 2014 року Україна прощалася із загиблими на Майдані Героями України. У кожного з них залишилися родини, діти, нереалізовані плани та мрії. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну – життя.

Серед загиблих мітингувальників, на превеликий жаль, був і наш земляк – Володимир Чаплінський…

Тож сьогодні прошу вшанувати відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради