ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРА

Дата: 23.02.2022 19:08

Сьогодні, 23 лютого, свій славний 85-літній життєвий ювілей святкує житель села Жуків - Володимир Федорович МАЗУР.

За дорученням сільського голови Миколи Гизимчука, староста Жуківського старостинського округу Андрій Ткачук від душі привітав ювіляра.

Володимир Федорович - надзвичайно приємна та щира людина. За своє життя працював на різних роботах у селі Ногачівка, має 47 років трудового стажу, тесляр, серед односельців славиться своїми "золотими руками". Чоловік виховав 2 дітей, тішиться 6-ма онуками.

Шановний ювіляре!

Вітаємо Вас з чудовим ювілеєм, з 85-им днем народження. Нехай в душі вогник радості та надії не гасне, нехай буде стабільним здоров’я, бажаємо з посмішкою і натхненням зустрічати новий день, бажаємо сімейної теплоти, затишку, розуміння, довгих щасливих років і добробуту.

З ювілеєм!