ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СІМНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 05.03.2022 17:19

Сьогодні, 5 березня, у громадській приймальні відбулося позачергове засідання сімнадцятої сесії Улашанівської сільської ради VIII скликання. На порядку денному було одне термінове питання «Про схвалення звернення Улашанівської сільської ради до Президента США, Президента Франції, Канцлера Німеччини, Прем’єр-міністра Великої Британії, Головного секретаря НАТО, урядів та парламентів країн членів НАТО, послів та дипломатичних корпусів усіх держав країн НАТО» щодо негайного закриття неба над Україною, яке одноголосно було підтримане депутатами!

Текст звернення

Ми, депутати Улашанівської сільської ради VIII скликання, звертаємося до вас на підтримку прохання Президента України Володимира Зеленського, про закриття неба над Україною. Тисячі загиблих та ранених дітей, жінок, літніх людей, зруйновані лікарні, школи, дитячі садки – така ціна зволікання із закриттям неба.

Підтримайте звернення України до НАТО про закриття неба!

Діяти потрібно негайно!