ОГОЛОШЕННЯ! ВІДБУДЕТЬСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ ВІСІМНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 06.03.2022 14:16

Сьогодні, 10 березня, о 13.00 відбудеться пленарне засідання позачергової вісімнадцятої сесії Улашанівської сільської ради VIII скликання в онлайн режимі на базі закладів освіти громади.
Запрошуються депутати та старости.

Реєстрація розпочнеться о 12.45.

Порядок денний

Орієнтовний перелік питань, що пропонується для розгляду на чотирнадцятій   сесії Улашанівської сільської ради 10.03.2022 року

1. Про погодження на посаду командира добровольчого формування Улашанівської сільської ради Андрія Олександровича Левенка.

Інформує:  заступник сільського голови Олексій Лавренчук  з питань діяльності виконавчих органів ради Улашанівської сільської ради.

2. Про Програму фінансового та матеріально-технічного забезпечення територіальної оборони на 2022 рік.
3.     Про внесення змін до сільського бюджету на 2022 рік.

Інформує: начальник фінансового відділу Улашанівської сільської ради Валентина Кухарук.

Різне.