Дорогі, жінки, дівчатка! Любі берегині!

Дата: 08.03.2022 08:18

8 Березня – це чудовий день, коли ми вкотре можемо висловити свою любов, повагу та щире захоплення вами.

Кожна з вас – чарівна і неповторна, прекрасна і щира, вольова і рішуча. Своєю безмежною любов’ю ви надихаєте нас, чоловіків, на добрі справи, спонукаєте на подвиги.

Сучасній жінці підвладно все. У потрібний момент вона стає надійним професіоналом та воїном, здатним захищати рідну землю. Ви захоплюєте, вражаєте та зігріваєте душу. Ви чекаєте з війни додому своїх синів, чоловіків та братів, допомагаєте бійцям на передовій. Ваша щира молитва здатна творити чудеса…

На жаль, сьогодні наші щирі вітання линуть на вашу адресу, коли країна переживає непрості часи, коли мужні сини і дочки протистоять підступному ворогу.

Живіть в гармонії та зустрічайте з посмішкою кожен день, адже від ваших посмішок розквітає все навколо. Нехай вас оминають розчарування та негаразди, чоловіки оберігають вас від проблем та зайвих клопотів, а рідні оточують шаною та увагою.

З повагою, сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, чоловічий колектив виконавчого комітету та депутатського корпусу Улашанівської сільської ради