ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВІСІМНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 10.03.2022 17:08

Сьогодні, 10 березня, відбулося пленарне  засідання позачергової вісімнадцятої сесії Улашанівської сільської ради під головуванням сільського голови Миколи Гизимчука, за участі 19 депутатів.

Усього на порядок денний сесійного засідання було висунуто три важливих питання.

Так, депутати заслухали інформацію та прийняли відповідні рішення стосовно погодження на посаду командира добровольчого формування Улашанівської сільської ради.

Окрім того, було розглянуто два важливих питання про Програму фінансового та матеріально-технічного забезпечення територіальної оборони на 2022 рік, а також необхідність внесення змін до сільського бюджету на 2022 рік.

Прийняті депутатами рішення будуть оприлюднені на офіційному сайті Улашанівської територіальної громади згідно регламенту.