ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ: Завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості працевлаштовано 1,6 тис. осіб

Дата: 14.03.2022 17:14

З початку року майже 1,5 тис. роботодавців поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. У базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 4,3 тис. вакансій, а середній розмір оплати праці становив  8392 грн.

Стійким попитом продовжують користуватися професії сфери торгівлі та послуг, переробної промисловості, транспорту. Затребувані водії автотранспортних засобів, швачки, продавці-консультанти, продавці продовольчих товарів, менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, середній медичний персонал. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, охоронники, двірники, вантажники та інші.

За сприяння обласної служби зайнятості 1,6 тис. громадян було працевлаштовані, в тому числі 1,3 тис. - зареєстрованих безробітних. До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 637 осіб, професійним навчанням охоплено 585 осіб.

Від початку запровадження воєнного стану в Україні, до Хмельницької обласної служби зайнятості звернулося 57 переміщених осіб з територій на яких проходять військові дії. Більшість з них це жителі м. Києва та Київської, Харківської  областей.

Станом на 14 березня актуальними залишаються 972 вакансії. Кількість зареєстрованих безробітних складає 12,4 тис. осіб.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості