Дорогі земляки! Сьогодні ми як ніколи єдині!

Дата: 17.03.2022 12:37

З перших днів війни мешканці Улашанівської громади активно включилися у роботу, спрямовану на підтримку ЗСУ. У сільську раду та старостинські округи щоденно надходили і досі надходять продукти харчування, засоби гігієни, постільна білизна, ліки та багато інших речей, необхідних для забезпечення як наших воїнів-захисників, так і мирних жителів, які змушені були залишити власні домівки із окупованих територій. Завдяки вам ми протягнули руку допомоги тим жителям, які і досі залишилися під окупацією ворога.

У закладах освіти громади наші освітяни готують напівфабрикати, випічку, тушонки, паштети, плетуть маскувальні сітки. Заклади культури теж активно включилися у волонтерську роботу. Не стоять осторонь і наші місцеві сільгосппідприємства та надають неабияку  благодійну допомогу, що дуже важливо у такий непростий час.

Вдячні всім, хто у будь-який спосіб, забуваючи про свої потреби, докладає неабияких зусиль, щоб наблизити перемогу!

Завдяки вашій підтримці та активній громадянській позиції наша армія непереможна!

Слава Україні!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради