ПРИВІТАННЯ З ВЕЛИКОДНЕМ

Дата: 23.04.2022 19:45

Шановні жителі Улашанівської громади!

Дозвольте привітати всіх вас зі світлим святом Воскресіння Христового!

На превеликий жаль, нам вкотре доводиться відзначати це свято в складних умовах, адже у попередні роки в країні вирувала пандемія COVID-19, а цьогоріч уся країна протистоїть повномасштабному нападу російського агресора, який прийшов нищити наш український народ.

Але ми віримо нашим захисникам, ми віримо в Перемогу! Великдень щодня і щомиті у наших серцях, адже він є символом доброти і вічності. Цього світлого дня ми, як ніколи, відчуваємо, що не самотні на цьому світі, бо з нами – Господь.

Підносячи молитви до Воскреслого Господа нашого, благаймо Його, щоб Він благословив нашу державу, послав нашому народові духовне оновлення, дарував здоров’я, злагоду та мир.

Дорогі земляки!

Щиро дякуємо кожному з вас, що в такий складний для нашої держави час, збройної агресії російської федерації, ви надаєте неабияку підтримку нашим військовим, а також тим, кого війна позбавила рідного дому. Лише спільними зусиллями ми можемо наблизити Перемогу над цинічним ворогом!

Нехай  зі святом у ваш дім та у ваші родини увійде любов, здоров’я, щирість і добро!

А Господь оберігає вас і ваших близьких від всякого лиха та дарує наснагу для добрих справ на добробут і процвітання нашої Улашанівської громади та рідної України!

Христос воскрес! Воістину воскрес! Воскресне й Україна!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради