Шепетівська окружна прокуратура інформує: У вчиненні крадіжки в умовах воєнного стану підозрюється житель Синельниківського району Дніпропетровської області

Дата: 06.05.2022 09:53

За процесуального керівництва Шепетівської окружної прокуратури повідомлено про підозру жителю Синельниківського району Дніпропетровської області, який, перебуваючи у приміщенні «Дім молитв» у  м. Славута Хмельницької області, викрав у жінки,  переміщеної  з тимчасово окупованої території Донецької області, значну суму грошових коштів в іноземній та вітчизняній валюті, та намагався втекти.

Ухвалою слідчого судді від 02.05.2022 підозрюваному у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України (крадіжки, вчиненій у великих розмірах та в умовах воєнного стану) обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Наразі досудове розслідування триває.

У разі визнання судом вини чоловікові загрожує до восьми років позбавлення волі.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.