ПРИВІТАННЯ ІЗ ДНЕМ МАТЕРІ

Дата: 08.05.2022 07:16

Дорогі жінки, мами!

Надворі буяє весна. Цієї благословенної пори ми відзначаємо одне із найбільш зворушливих свят – День матері! Вшановуємо хранительок сімейного вогнища, наших Берегинь, добрих, жертовних Матерів, духовної опори роду.

Материнство є великим Божим даром і високим покликанням жінки. Саме мати є найдорожчою людиною у житті кожного з нас, дарує щастя, ласку, ніжність, тепло та є прикладом безкорисливої любові.

За кожним українським захисником стоїть жінка, вона сильна і водночас тендітна, яка його зростила, благословила та своєю щирою молитвою оберігає його від лихого.

Однак війна з російським агресором нещадна, вона щодня забирає життя кращих дітей України.

Багато матерів зустрічають День матері зі сльозами на очах, адже їхні сини вже ніколи не стануть на батьківський поріг та не скажуть слово «мама».

У цей день ми від всієї душі вітаємо дорогих жінок з їхнім святом, низько вклоняємося тим матерям, які виховали Героїв...

Дякуємо вам за подвиг і велику жертву, за справжніх синів України, які виборюють свободу та незалежність для нашої Батьківщини.

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради