ПРИВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

Дата: 12.05.2022 14:24

Дорогі медсестри!

Дозвольте сьогодні у день вашого професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри привітати вас та висловити щирі слова вдячності за ваші чуйні серця!

Медична сестра – це не лише професія, а й покликання. Завдяки вашому професіоналізму, самовідданості та милосердю людям повертається віра у зцілення. Ви лікуєте пацієнтів, піклуєтеся про них, подекуди забуваючи про власний відпочинок.

Сьогодні, коли у країні йде кровопролитна війна, особливо великої поваги заслуговує ваша професія, адже ви завжди там, де людський біль і розпач.

Дякуємо вам за вашу професійну щоденну роботу!

У день вашого професійного свята ми бажаємо, щоб ваша любов та щирість до пацієнтів поверталися до вас сторицею.

Міцного здоров’я вам, сімейного затишку і благополуччя, поваги від земляків, сил, терпіння у вашій нелегкій праці та мирного неба над нашою Батьківщиною!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради