ПРИВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СІМ’Ї

Дата: 15.05.2022 13:11

Дорогі жителі Улашанівської громади!

15 травня – Міжнародний день сім’ї. Саме сім’я – це опора та надія для кожної людини, це найближчі й найдорожчі нам люди. Безперечно це основа народу і майбутнього держави, нашої громади.

Із материнським молоком прищеплюється любов до рідної мови, культури, бо саме сім’я є життєдайним джерелом українських цінностей та традицій.

Зараз наші захисники мужньо протистоять підступному ворогові, а ми довели всьому світові, що українці – єдина, велика сім’я, яка боронить кожного її жителя та кожен клаптик своєї землі.

Цінуйте своє сімейне вогнище і не шкодуйте своєї любові для найдорожчих та найближчих людей! Бажаємо кожній сім’ї нашої громади та й усієї України благополуччя, щастя та добробуту. Нехай у ваших домівках панує злагода та порозуміння. Перемоги нам у цій жорстокій війні!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради