ЗВЕРНЕННЯ З НАГОДИ ДНЯ ГЕРОЇВ

Дата: 23.05.2022 11:34

Шановні жителі Улашанівської громади!

Сьогодні, 23 травня, в Україні відзначаємо День Героїв, встановлений на честь українських захисників та захисниць, які в різні часи виборювали і продовжують виборювати свободу та незалежність своєї Батьківщини від часів Київської Русі до сьогодення.

Цей день, ще одна нагода вшанувати найсміливіших, найдостойніших та найвірніших синів і дочок України – простих людей, жінок та чоловіків, хлопців та дівчат, всіх тих, хто віддав за неї найцінніше – власне життя.

Українська воєнна традиція єднає покоління борців, подвиги яких надихають нас на боротьбу сьогодні, коли цинічний ворог – російська федерація – ступив на нашу землю, забрав тисячі життів мирних жителів, зруйнував вщент ще донедавна мальовничі міста, людські домівки і долі та  продовжує забирати життя наших захисників...

Честь і слава тим, хто нині стоїть на рубежах і оберігає наш спокій.

Слава Героям!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради