ЗВЕРНЕННЯ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ДІТЕЙ – БЕЗНЕВИННИХ ЖЕРТВ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ ВНАСЛІДОК ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ

Дата: 04.06.2022 09:01

Сьогодні, 4 червня, у світі відзначають Міжнародний день дітей – безневинних жертв війни в Україні.

Цей державний пам’ятний день був запроваджений рішенням Верховної Ради від 1 червня 2021 року для вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок російсько-української війни з 2014 року.

Ступивши на українську землю, московські окупанти лишають по собі вщент зруйновані міста, ґвалт і руїни, тисячі вбитих і закатованих мирних жителів, понівечені долі мільйонів життів українців та сотні відібраних дитячих життів…

Так, на сьогоднішній день офіційна кількість загиблих дітей складає 243, а також 446 поранених. Однак, на жаль, ці цифри не є остаточними, адже наразі не можливо оцінити усіх масштабів трагедії українського народу на окупованих територіях. Як не прикро про це говорити, але 3 мільйони дітей в Україні та понад 2,2 мільйона дітей у країнах, які приймають біженців, зараз потребують гуманітарної допомоги.

За цей злочин, як і за багато інших, російська федерація обов’язково понесе відповідальність.

У цей день маємо пам’ятати про важливість захисту власної держави та армії. Тільки наше військо і своя держава захищають наших дітей від цинічних вбивць.

Сьогодні ми не в праві стояти осторонь чужої біди, молимося за душі невинно загиблих дітей, що стали жертвою московського окупанта.

Слава Україні! Слава Героям України! Перемоги нашій Батьківщині!

З повагою  – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради