ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА

Дата: 06.06.2022 13:58

Шановні працівники засобів масової інформації!

Щиро вітаємо всіх, хто причетний до журналістики, з професійним святом – Днем журналіста!

Сучасне суспільство неможливо уявити без інформації та комунікаційних мереж. Саме журналісти обрали нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем занурюватись у бурхливий вир подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини та оперативно знайомити з ними населення.

Наше непросте сьогодення, як ніколи, потребує уважного, розважливого погляду на факти, а головне – їх неупередженого осмислення та професійного оприлюднення. За вами – непростий інформаційний фронт!

У день вашого професійного свята, бажаємо  вам творчих успіхів, невичерпного натхнення, великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, а також міцного здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем та сміливих проєктів.

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради