ПРИВІТАННЯ ЗІ СВЯТОЮ ТРІЙЦЕЮ

Дата: 12.06.2022 08:56

Шановні мешканці нашої громади!

Від працівників виконавчого комітету, депутатського корпусу Улашанівської сільської ради та мене особисто прийміть щирі вітання зі Святою Трійцею!

Цього дня християни прославляють Святу Трійцю, тобто триєдність Бога Отця, Бога Сина і Бога Святого Духа.

Це одне з найважливіших свят, що розкриває глибини християнської віри, воно є торжеством людської духовності та моральності, впевненості у тому, що правда і любов завжди перемагають.

День Святої Трійці зближує людей, нагадуючи про необхідність милосердя і любові та дає нам нагоду об’єднатися, згадати про вічні духовні цінності, дарувати тепло спілкування рідним та близьким.

Бажаю вам родинного затишку та великого щастя. Нехай це свято надихає всіх  на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, несе щастя і впевненість у майбутньому.

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК