ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ 20 СЕСІЇ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 16.06.2022 16:12

Сьогодні, 16 червня, в громадській приймальні відбулося пленарне засідання позачергової 20 сесії Улашанівської сільської ради під головуванням сільського голови Миколи Гизимчука, за участі 13 депутатів.

Перед початком сесійного засідання свою роботу провели постійні депутатські комісії, які детально розглянули запропоновані на сесію питання.

Усього на порядок денний сесійного засідання було висунуто 16 важливих для життєдіяльності громади питань.

Зокрема, у ході проведення засідання голови усіх постійних комісій прозвітували про проведену роботу за звітний період.

Серед питань порядку денного, депутати також розглянули питання та прийняли відповідні рішення щодо припинення існування  юридичної особи КП «Добробут» Улашанівської сільської ради шляхом реорганізації – приєднанням до КП «Спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Ліс» Улашанівської сільської ради; ряд питань стосувалися оренди і списання об’єктів та засобів комунальної власності та земельних питань.

У різному депутати розглянули питання щодо направлення звернення до священнослужителів Української Православної Церкви про вихід з московського патріархату.