ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ БАТЬКА

Дата: 19.06.2022 08:27

Шановні батьки!

Щороку у третю неділю червня ми відзначаємо День батька. Це свято народилося з безмежної любові і вдячності до батьків.

Непростою є роль батька в житті дітей, саме тато – опора всієї сім’ї, на його міцних плечах тримається добробут рідних і близьких, він є хорошим прикладом і надійною підтримкою. Він навчає як вирішувати конфлікти, стояти за себе та з честю і гідністю йти по життю.

Зараз тисячі батьків стали на захист своєї Батьківщини. Наші доблесні воїни захищають цілісність держави зі зброєю у руках, адже знають, що Україна – країна їхніх дітей.

Тож, дозвольте привітати від щирого серця усіх чоловіків, яким пощастило мати дітей, із цим прекрасним святом і побажати чистого мирного неба, яскравого сонця, міцного здоров’я і великих успіхів у всьому! Перемоги нашій неньці-Україні!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету, депутатський корпус Улашанівської сільської ради