ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Дата: 19.06.2022 08:28

Дорогі медичні працівники – лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани галузі охорони здоров’я!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем медичного працівника!

Медичні працівники  відповідають за найдорожче, що має кожна людина – за здоров’я. Ви були поруч, коли увесь світ протистояв підступній хворобі – коронавірусу, ви боритесь за життя поранених бійців, які захищають Україну від російського агресора. Важливість вашої праці неможливо переоцінити. Ви даєте надію жити!

Прийміть сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь. Нехай за вашу мужність Господь пошле міцного здоров’я та сил, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя. І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

Разом до Перемоги!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради