ПРИВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ

Дата: 01.07.2022 15:17

Шановні працівники кооперативних підприємств та організацій, ветерани споживчої кооперації, сердечно вітаємо вас з Міжнародним днем кооперації, яке ви відзначаєте 2 липня!

У такий непростий для нашої держави час споживча кооперація намагається сповна виконувати своє головне завдання – служити людям праці та державі.

Безумовно, своєю діяльністю ви ефективно сприяєте впровадженню економічних та соціальних реформ, розвиткові підприємницької діяльності, задоволенню потреб людей у якісних товарах і послугах, створюєте умови для підвищення добробуту населення.

Щиро бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, нових здобутків та трудових перемог задля процвітання нашої громади та усієї України. Перемоги нашій державі! Нехай над нашою благодатною землею нарешті небо буде мирним!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради

***

За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у справу розбудови і зміцнення споживчої кооперації та з нагоди професійного свята – Міжнародного дня кооперації, Грамотою Улашанівської сільської ради нагороджено:

БЛАГУ Олександра Вікторовича, директора кооперативного підприємства «Поділля»;

ПЕТРОВУ Валентину Анатоліївну, бухгалтера Хоровецького кооперативного підприємства.