ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 04.07.2022 11:30

Шановні працівники поліції!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем Національної поліції України – святом тих, хто щомиті пізнає ризик і небезпеку, хто попри будь-які негаразди, виконує свій важкий, але вкрай важливий для суспільства обов’язок – захист правопорядку, життя громадян та спокою нашої держави!

Цього святкового дня хочемо висловити щирі слова вдячності правоохоронцям Шепетівського РУП за віддану службу, високий професіоналізм та вірність присязі. Чіткість і злагодженість ваших дій, вміння швидко приймати рішення та аналізувати ситуацію – запорука безпеки і спокою в нашому районі та громаді.

У День національної поліції бажаємо вам Божого благословення та міцної віри в своє святе покликання і в свою Батьківщину, вірності службовому обов’язку, успішної служби, міцного здоров’я, благополуччя і процвітання! Перемоги нашій неньці-Україні!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради