Національна платформа «UNITED 24» – «єдине вікно» для збору пожертв на підтримку України

Дата: 04.07.2022 13:45

Міністерством цифрової трансформації України створено Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку України «UNITED24».

Цей портал є зручним інструментом для збору коштів на офіційні рахунки Міністерства оборони, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства інфраструктури України, зокрема за такими напрямками, як: допомога Збройним силам України; гуманітарна, медична допомога і допомога дітям; відновлення інфраструктури; цифрова та інформаційна протидія збройній агресії.

За півтора місяці роботи кампанії було зібрано $60 млн, які вже ефективно використовуються міністерствами. Міністерство охорони здоров’я вже закупило апарати ШВЛ для лікарень, а також займається покупкою рентген апаратів. Міністерство оборони закупили за гроші, які були пожертвувані через Портал UNITED24, велику партію бронежилетів і форми для наших захисників. Робота триває і Україна потребує більшого розголосу щодо потреб ключових міністерств.

Більше інформації можна дізнатися на Порталі UNITED24: