ПРИВІТАННЯ З РІЗДВОМ ІВАНА ХРЕСТИТЕЛЯ

Дата: 07.07.2022 09:15

Шановні жителі Улашанівської громади!

Саме сьогодні, 7 липня, всі християни святкують народження Івана Хрестителя, який не лише хрестив людей, а й навчав вести чесний спосіб життя та бути справедливими один до одного.

Це свято відбувається в час літнього сонцестояння, коли сонце приходить до зеніту, дає найбільше тепла і світла та виявляє свою найвищу чудодійну силу для людини.

Нехай разом із вранішнім сонцем, омитим життєдайною росою, прийде мир на нашу неньку-Україну, а її захисники – наші Герої – повернуться з Перемогою до рідних домівок. Матері обіймуть своїх синів, дружини – чоловіків, на яких так чекали з боїв. Хай добробут і злагода запанує у кожній оселі.

Бажаємо вам, дорогі жителі нашої громади, щастя, здійснення всіх мрій та радості від життя! Зі святом вас!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради