ШЕПЕТІВСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ: Славутчанку  засуджено до покарання у виді позбавлення волі за нанесення тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю (ч. 1 ст. 121 КК України)

Дата: 19.07.2022 10:54

Славутським міськрайонним судом визнано винною місцеву жительку за нанесення тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю.

Жінка на початку квітня 2022 року, після розпивання спиртних напоїв з чоловіком, з яким перебувала у цивільному шлюбі,   взяла до рук кухонний ніж та цілеспрямовано нанесла ним потерпілому тілесні ушкодження у вигляді різаної рани на шиї та грудної клітки.

Під час судового розгляду кримінального провадження обвинувачена розкаялась у вчиненні злочину та  уклала з прокурором угоду про визнання винуватості.

Відтак, славутчанка за скоєне відбуватиме покарання у виді шести років позбавлення волі.

Наразі вирок не вступив у законну силу.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.