ВІТАЄМО з 60-річним ЮВІЛЕЄМ!

Дата: 08.08.2022 14:52

Сьогодні, 8 серпня, свій ювілейний День народження святкує прекрасна жінка, чудова людина, мудрий керівник, директор Миньковецького ліцею – Людмила Василівна ГАВРИЛЮК!

Шановна Людмило Василівно!

Поздоровляючи Вас з цим чудовим святом, зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів, задоволення від щоденної праці.

Нехай життєлюбність і оптимізм ніколи не полишають Вас, учні і колеги віддячують повагою за Вашу плідну працю на відповідальній посаді, на якій Ви успішно працюєте! Близькі люди зігрівають своєю турботою та увагою, а кожен новий кожен день дарує радість і позитивні емоції!

У день Вашого ювілею щиро бажаємо Вам невичерпної енергії, натхнення, оптимізму і нових здобутків. Нехай поряд із Вами завжди буде працьовитий, відданий і випробуваний колектив, який завжди підтримуватиме вогонь Ваших незгасимих ідей і помислів.

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради