ПРИВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МОЛОДІ

Дата: 12.08.2022 08:43

Дорога молодь!

Сьогодні, 12 серпня, Україна разом з усім світом відзначає Міжнародний день молоді.

Бути молодим – це чудово, адже молодість – це безцінний дар, час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення та обирає власний життєвий шлях.

Нашій громаді є чим пишатися – у нас розумна, красива і талановита молодь, яка дарує нам упевненість у щасливому майбутньому рідного краю та усієї України.

Прийміть щирі вітання з цим непересічним, сповненим запалу святом! Будьте сміливими і не бійтеся труднощів, ставте перед собою найграндіозніші цілі і виконуйте їх! Бажаємо вам досягти всього, чого тільки забажаєте, щоб збулися всі ваші мрії та надії.

Мирного неба! Перемоги нашій Батьківщині!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради