ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

Дата: 14.08.2022 10:34

Шановні працівники ветеринарної медицини, ветерани галузі!

Професія лікаря-ветеринара – одна з найдавніших, найгуманніших, найблагородніших та найвідповідальніших, яку обирають за покликом серця.

Щодня ви докладаєте максимум зусиль, аби не допустити поширення в громаді небезпечних захворювань тварин, проводите профілактичну роботу, забезпечуєте епізоотичне благополуччя, відвертаєте загрозу для життя та здоров’я наших жителів.

З нагоди професійного свята, прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю, гуманізм та компетентність.

Зичимо вам міцного здоров’я, родинного затишку, добра і злагоди, мирного неба і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів! Хай усі добре, зроблене з душею і натхненням, повертається сторицею!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради