ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 15.08.2022 14:23

Сьогодні, 15 серпня, в громадській приймальні відбулося двадцять сьоме позачергове засідання виконавчого комітету Улашанівської  сільської  ради VIII скликання, яке провела секретар сільської ради Лариса Мазур.

Всього взяло участь у засіданні 14 членів виконкому.

У ході його проведення присутні детально розглянули 4 питання порядку денного, які стосувалися різних сфер життєдіяльності громади.

Зокрема, члени виконавчого комітету розглянули питання щодо внесення змін до сільського бюджету на 2022 рік; про погодження присвоєння військовій частині А-1358 почесного найменування; надання статусу дитини позбавленої батьківського піклування та встановлення опіки над нею.

З усіх розглянутих питань члени виконавчого комітету прийняли відповідні рішення, які будуть оприлюднені на офіційному web-сайті Улашанівської громади.