ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ТИМЧАСОВОЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАННЯ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ НАЗВ ВУЛИЦЬ ТА ОБ’ЄКТІВ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 15.08.2022 15:59

Сьогодні, 15 серпня, в громадській приймальні відбулося засідання тимчасової робочої групи з питання перейменування назв вулиць та об’єктів  Улашанівської сільської ради з метою узагальнення пропозицій (зауважень), що надійшли під час громадського обговорення.

Члени тимчасової комісії детально розглянули внесені пропозиції (зауваження) місцевих жителів, які приймались впродовж двох місяців – з 9 червня по 9 серпня.

Звіт про узагальнення пропозицій (зауважень), що надійшли під час громадського обговорення щодо перейменування вулиць та об’єктів Улашанівської сільської ради