ТзОВ «ЮВВІС» ВІДЗНАЧИЛО СВОЄ 13-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ ЗАСНУВАННЯ ТУРНІРОМ З МІНІ-ФУТБОЛУ НА СПОРТИВНОМУ МАЙДАНЧИКУ УЛАШАНІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА МАРКОВСЬКОГО

Дата: 20.08.2022 16:53

Сьогодні, 20 серпня, на спортивному майданчику Улашанівського ліцею імені Володимира Марковського відбувся щорічний турнір з міні-футболу серед дорослих команд з нагоди 13-річчя з дня заснування ТзОВ «ЮВВІС».

У такий спосіб керівництво підприємства щороку відзначає свою чергову річницю від дня заснування аби спонукати всіх до активного дозвілля, фізичного розвитку та ведення здорового способу життя.

Участь у турнірі взяло 4 дорослі команди: Улашанівської, Крупецької, Ганнопільської територіальних громад та ТзОВ «ЮВВІС».

Окрім того, під час турніру відбувався збір коштів на придбання автомобіля нашим землякам (Шепетівської ТрО), що виконують бойові завдання на сході України, який організувала Улашанівська сільська рада до відзначення Дня Незалежності України.

Гра команд-учасниць виявилася видовищною та яскравою, а вболівальники гаряче підтримували гравців та насолоджувалися спортивними баталіями на майданчику.

За підсумками гри, перемогу здобула команда ТзОВ «ЮВВІС»,  друге місце виборола команда Крупецької сільської ради. Третє місце – у команди Улашанівської сільської ради, а четверте місце посіла команда Ганнопільської сільської ради.

За рішенням суддівської колегії також нагороджені:

• кращий нападник – Ковальчук Михайло (с. Крупець);
  • кращий гравець – Мирончук Сергій (с. Ганнопіль);
  • кращий захисник – Поліщук Василь (с. Вачів);
  • кращий воротар – Кінзерський Василь (ТзОВ «ЮВВІС»).

Нагороди учасникам турніру з міні-футболу вручали засновники ТзОВ «ЮВВІС» Юрій Осіпчук та Віктор Пекарський.

Щира вдячність командам за хорошу гру! Вітаємо переможців!!!