ЗВЕРНЕННЯ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ В БОРОТЬБІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ І ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ

Дата: 29.08.2022 08:19

Дорогі жителі Улашанівської громади!

Сьогодні, 29 серпня, наш народ відзначає День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Цього дня 2014 року під час виходу сил АТО з оточення під Іловайськом російське керівництво, порушивши домовленості, вчинило воєнний злочин – дало наказ впритул розстріляти з важкого озброєння колони українських військових. У Іловайській трагедії – одній із найкривавіших в російсько-українській війні полягло 366 українських захисників, 429 зазнали поранень, 158 зникли безвісти, 300 опинилися в полоні.

Жорстока, підступна загарбницька війна росії проти України забрала і продовжує відбирати життя мужніх Захисників.

На жаль Улашанівська громада теж втратила своїх Героїв – борців за незалежність України – учасника Революції Гідності Чаплінського Володимира, загиблих Героїв у війні Українського народу проти російського агресора  за державну незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України у 2014-2022 роках Марковського Володимира, Ознамця Володимира, Власюка Романа, Охрімчука Івана, Бондарука Андрія, Кондітєрова Андрія, Сайідова Вадима та Касяна Андрія, який днями поповнив безсмертне небесне військо наших Захисників…

Сьогодні, у цей скорботний день висловлюємо слова безмежної вдячності батькам, які виховали справжніх патріотів і захисників своєї країни.

Обов’язок кожного з нас завжди пам’ятати про земляків, котрі віддали життя, захищаючи Україну. Молитвою, добрим словом, згадаймо Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє.

Вічна пам’ять! Слава Героям!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради