ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 30.08.2022 10:08

Сьогодні, 30 серпня, в громадській приймальні відбулося двадцять восьме позачергове засідання виконавчого комітету Улашанівської  сільської  ради VIII скликання, яке провів сільський голова Микола Гизимчук.

Перед початком засідання сільський голова виконав приємну місію та вручив подяки працівникам сільської ради за сумлінну працю, активну громадську позицію та з нагоди Дня Незалежності України:

Любові Китюшко-Шатковській – начальнику відділу загальної та організаційної роботи виконавчого комітету Улашанівської сільської ради;

Наталії Шитманюк – завідувачу сектором з питань цивільного захисту населення;

Аллі Тимчишиній – бухгалтеру відділу бухгалтерського обліку і звітності та господарського забезпечення;

Ларисі Ульяніцькій – головному спеціалісту (бухгалтеру) відділу з гуманітарних питань виконавчого комітету Улашанівської сільської ради;

Тетяні Рубан – головному спеціалісту з питань освіти відділу з гуманітарних питань виконавчого комітету Улашанівської сільської ради;

Оксані Кравченко – головному спеціалісту з питань культури відділу з гуманітарних питань виконавчого комітету Улашанівської сільської ради.

Всього взяло участь у засіданні 18 членів виконкому.

У ході його проведення присутні детально розглянули 3 важливих питання порядку денного.

Зокрема, члени виконавчого комітету розглянули питання щодо внесення змін до сільського бюджету на 2022 рік та оприбуткування та передачу дров.

В різному присутні обговорили актуальні питання із різних сфер життєдіяльності громади.

З усіх розглянутих питань члени виконавчого комітету прийняли відповідні рішення, які будуть оприлюднені на офіційному web-сайті Улашанівської громади.