ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗНАНЬ

Дата: 01.09.2022 10:45

Шановні педагоги, дорогі учні та батьки Улашанівської громади!

Сьогодні у  всіх навчальних закладах України розпочинається новий навчальний рік.

День 1 вересня завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

На жаль, цього року це світле і радісне свято проходить у воєнний час. Ворог практично щодня завдає по території нашої держави нищівних і жорстоких ударів, у тому числі і по освітніх закладах. Але навіть під час війни всі навчальні заклади громади продовжують працювати в дистанційному режимі. Ми робимо усе можливе аби наші діти навчалися і здобували міцні та глибокі знання.

Хочемо щиро подякувати освітянам за самовіддану працю, мудрість, розуміння і терпіння. Нехай ваша складна та благородна праця сіє зерна знань у майбутніх поколіннях, а вам самим приносить щастя і задоволення.

Зі святом вас усіх! З початком нового навчального року!

Віримо у Перемогу! Віримо у ЗСУ!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради