В УЛАШАНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОВЕДЕНО ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД ПО СІМ’ЯХ, ЯКІ ОПИНИЛИСЯ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Дата: 08.09.2022 11:37

Учора, 7 вересня, начальником Служби у справах дітей, сім'ї і молоді Улашанівської сільської ради Юлією Юрчик спільно з фахівцем із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Улашанівської сільської ради» Лесею Ільчук проведено профілактичний рейд по сім'ях, які опинилися в складних життєвих обставинах, у Миньковецькому та Хоровецькому старостинських округах. До його проведення також долучилися місцеві старости Марія Сідлецька та Яків Поліщук.  Окрім того, фахівці завітали до сімей задля перевірки цільового використання коштів при народженні дитини.

Профілактичний рейд проведено з метою перевірки умов проживання та виховання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, забезпечення продуктами харчування та здійснення належного догляду за дітьми, які проживають  у таких родинах.

За результатами відвідування складено акти обстеження умов проживання дітей. Батькам надано рекомендації щодо запобігання виникнення складних життєвих обставин, попередження скоєння насильства над дітьми в цих сім’ях. У окремих сім’ях батькам винесено попередження про неналежне виконання батьківських обов’язків.