УВАГА КОНКУРС!

Дата: 13.09.2022 13:13

Улашанівська сільська рада оголошує конкурс на визначення виконавця послуг з  вивезення побутових відходів на території Улашанівської сільської ради.

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу.

Виконавчий комітет Улашанівської сільської ради, 30070, Хмельницька область, Шепетівський район, с.Улашанівка,  вул. Перемоги, 4.

Підстава для проведення конкурсу.

Рішення виконавчого комітету Улашанівської сільської ради  від  12.09.2022 року №272 «Про затвердження тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами».

Місце, дата і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону осіб, в яких можна ознайомитись з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів на території  Улашанівської сільської ради.

Місце:  30000, Хмельницька область, Шепетівський район, с.Улашанівка, вул. Перемоги, 4.

Дата та час проведення конкурсу: 03.11.2022, 10.00 год.

Мазур Микола Іванович – начальник відділу містобудування та архітектури,    природних  ресурсів і   екології,    розвитку   громади    та житлово  -  комунального господарства, телефон службовий:0989740679.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу.

Реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців.

Наявність в учасника конкурсу власних або орендованих транспортних засобів які необхідні для збирання та перевезення твердих побутових  відходів, що утворюються на території Улашанівської сільської ради.

Вартість надання послуг (розрахунки економічно обґрунтованих планових витрат для формування тарифу на послуги з вивезення побутових відходів), відповідно до постанови КМУ від 26 липня 2006 р. № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів».

Без вимог до досвіду роботи.

Наявність в штаті працівників відповідної кваліфікації в достатній кількості для надання  послуги  з  збирання та вивезення  побутових відходів  на території Улашанівської сільської ради .

Розроблений графік вивезення побутових відходів, затверджений  директором підприємства.

Умови проведення конкурсу:

Характеристика території, де повинні надаватись послуги з вивезення  побутових відходів на території Улашанівської сільської ради.

Послуги надаються на території Улашанівської сільської ради;

Площа громади-378,62 км2;

Кількість населених пунктів -21;

Кількість багатоповерхових будинків - 4;

Кількість одноповерхових будинків - 4655;

Кількість вулиць - 95;

Кількість провулків – 5;

Кількість контейнерних майданчиків – 0;

Кількість контейнерів – 0;

Протяжність місцевих доріг з твердим покриттям -107,03 км;

Кількість полігонів твердих побутових відходів -  4;

Середня відстань до полігону побутових відходів -10-20 км;

Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

Послуги надаються на території Улашанівської сільської ради;

Площа громади - 378,62 км2;

Загальна кількість будинків - 4659;

Кількість населення - 9029;

Підприємства, установи, організації – 29;

Кількість контейнерних майданчиків – 0;

Кількість контейнерів – 0;

Характеристика, включаючи  потужність, та  місцезнаходження   об’єктів  поводження  з  побутовими  відходами   (об’єкти  перероблення,  сортування,  утилізації,  видалення  відходів, об’єкти поводження з небезпечними відходами   у   складі   побутових  відходів  тощо).

Перелік сміттєзвалищ по старостинських округах:

- Хоровецький старостинський округ;

- Жуківський  старостинський округ;

- Улашанівський   старостинський округ;

- Цвітоський старостинський округ.

Терміни, спосіб та місце надання конкурсних пропозицій.

Місце: 30070, Хмельницька обл, Шепетівський р-н, с.Улашанівка, вул. Перемоги, 4

Спосіб: особисто або поштою.

Кінцевий строк подачі  конкурсних пропозицій : 03.11.2022 до 09.00 год.